Rõuge Saunamaal jäi (taas) napilt puudu FC Otepää ja Wrexhamiga samale  pulgale tõusmisest - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Rõuge Saunamaal jäi (taas) napilt puudu FC Otepää ja Wrexhamiga samale pulgale tõusmisest - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Põlva poisid tulid rahvaliigas teiseks - Paberleht - Tasuline - Lõuna-Eesti  Postimees
Põlva poisid tulid rahvaliigas teiseks - Paberleht - Tasuline - Lõuna-Eesti Postimees

Kalender
Kalender

Jalgpalli liidu kooliprojekt on külastanud uuel hooajal üheksat kooli -  Uudised - Lõuna-Eesti Postimees
Jalgpalli liidu kooliprojekt on külastanud uuel hooajal üheksat kooli - Uudised - Lõuna-Eesti Postimees

Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased  jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest  klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene  rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha
Rõuge Põhikool - Täna,14.aprillil pidasid Rõuge põhikooli 1 klassi õpilased jalgpalli võistluse Viitina lasteaia Puhhikeste rühma vastu.Esimesest klassist tehti kaks võistkonda. 1.koha saavutasid esimese klassi esimene rühm. 2. koha Puhhikesed. 3. koha

Uudised
Uudised

Huviringid
Huviringid

Rõuge Põhikooli spordihoone - Sport.ee

Rõuge Põhikool - Home | Facebook

Koolispordiliidu tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused võitis Lümanda –  Sport | GoodNews
Koolispordiliidu tüdrukute jalgpalli meistrivõistlused võitis Lümanda – Sport | GoodNews